مکان های تهیه‌، پخت و سرو غذا ( فست فودها ، رستوران ها ، کترینگ و غذای بیرون بر و سفره خانه ها) نیاز به پرده هوا دارد؟

همانطور که با پرده هوا در وبلاگ کریت آشنا شده اید، شاید با کاربرد پرده هوا هم به طور مختصر آشنا باشید! اگر نه! اینجا را انتخاب کنید.

در این مقاله قصد داریم تا به شما نشون بدیم پرده هوا در رستوران ها و کافی‌شاپ ها کجا و به چه شکل به کار می رود.

پرده هوا به عنوان عاملی موثر در کاهش میزان هدر رفت انرژی و بهبود سطح خدمات شما، با کاهش هزینه های عمومی و جلب رضایت مشتریان شما سعی در بهبود کسب و کار شما دارد.

1. درهای ورودی آشپزخانه / سرویس

رستوران های موفق از خروجی های پشتی یعنی مکان های بارگیری و خروج زباله های خود برای کنترل حشرات بدون مواد شیمیایی از پرده های هوا استفاده می کنند یک تهویه مطبوع که در پشت خانه نصب شده می تواند به رعایت اصول بهداشت کمک کرده در راستای حفظ محیط و استفاده نکردن از مواد شیمیایی و کارکنان را از مشکلات آن راحت می کند

2.در انبار، تازگی را جست‌وجو کنید.

انبار داران با تجربه به این نکته اگاه هستند که مزایای استفاده از پرده هوا (درب هوا) برای حفظ درجه دمای مناسب بهترین گزینه در مقایسه با سایر روش هاست، چرا که صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق کاهش زمان کار کمپرسورها و سیستم های تهویه موجب کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر دستگاه ها می شود، پس هزینه های ناشی از تهویه ی نامناسب و یکنواخت نبودن عملکرد دستگاه ها موجب فساد مواد غذایی نخواهد شد.

warm-welcome-to-customers-with-air-curtain-corit-pars
food-Services-Quick-Serve-Restaurants
Cafeterias-need-air-curtain-corit-pars?
با سلامی گرم به استقبال مشتری بروید!

3. مشتری را بدرقه کنید

وقتی مشتریان همگی روی یک میز هستند و یا درفضای صمیمی نشسته اند، تا به اخر مایل اند این اتمسفر حفظ شود و احساس راحتی داشته باشند. پس از همان ابتدای ورود با سلامی گرم به استقبالشان بروید. پرده ی هوا همان دستان گرمی هستند که مشتری را به اتمسفر راحت و صمیمی داخل هدایت یا به هنگام خروج بدرقه شان می کنند.

4. حتی توی ماشین هم بهتون خدمات میدیم!

شاید در ایام کرونا واکسن زدن در ماشین برای شما مفهومی آشنا باشد و یا حتی کیوسک های عوارضی بین شهری! که بعید نیست به خاطر کار و مشغله ی بالا یا حتی مسائل بهداشتی، رستوران ها و کافی شاپ ها این نوع سرویس و خدمات را برای مشتریانشان فراهم کنند. پس لازم است تا با بهره گیری از پرده هوا هنگام سفارش گرفتن یا تحویل غذا به این دسته از مشتریان هم با رعایت بهداشت پنجره های همیشه باز رو از ورود آلودگی ها و حشرات حفظ کنیم.

food-Services-Quick-Serve-Restaurants
Cafeterias-need-air-curtain-corit-pars?
کاربرد پرده هوا در رستوران ها

تنها یک زنگ تا فروش فاصله دارید!

اگر در مواردی که گفته شد، توانسته اید به راحتی موراد را بررسی کنید و به انتخاب خود رسیده اید، می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را قطعی کنید.

اما اگر در انتخاب خود هنوز دچار تردید هستید، مشاورین ما به آماده اند تا به شما کمک کنند تا انتخاب خود را قطعی کنید.

مشاوران‌ کریت همواره کنار شما خواهند بود تا شما را در انتخابتان یاری کنند. کافی است با ما تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران
3 دیدگاه
ارسال دیدگاه