چگونه پرده هوای گرمایشی می‌تواند به حفظ پایدار دمای داخلی کمک کند؟ 

   به عنوان مدیر یک کسب و کار، محیطی که اداره می‌کنید باید راحتی کارکنان و مشتریان را به طور یکسان تامین کند. در این ماه‌های سرد پاییز و زمستان، به نظر می‌رسد که اغلب کسب و کارها در حال پیدا کردن راهی برای حفظ دمای داخلی پایدار هستند. در حالی که مجبور به مبارزه با درجه حرارت پایین خارج هستند که به محیط دنج، راحت و گرم آنها حمله میکند.

با نصب یک پرده هوای گرمایشی، حفظ درجه حرارت ثابت در محیط داخل نه تنها دست یافتنی است بلکه آن را نیز می‌توان با یک راه ساده انجام داد، و شما آزادانه میتوانید به سایر مسائل کسب و کار خود بپردازید.

پرده-هوا-گرمایشی-بالای-در
پرده‌هوایی در بالای در یک مجتمع تجاری-مسکونی

پرده هوای گرمایشی چیست؟ 

 یک پرده هوای گرمایشی، دستگاهی است که بالاتر از آستانه درب قرار می‌گیرد. هوا را از یک فضای داخلی وارد می‌کند و هوای گرم شده را در یک حرکت قوی و رو به پایین به سمت زمین می‌دمد. این نیروی قوی هوا توانایی متوقف کردن انتقال هوایی که از خارج به داخل حرکت می کند را دارد.

مزایای حفظ درجه حرارت داخلی پایدار  

پرده‌های هوا انتقال هوای سرد را در آستانه درب متوقف می‌کنند که به ثابت نگه داشتن دمای مورد نظر در داخل کمک می‌کند. این می‌تواند منجر به مزایای زیادی نه تنها برای صاحب کسب و کار بلکه برای کارکنان و مشتری نیز شود.

استفاده کمتر از انرژی و هزینه های پایین تر: حفظ دمای ثابت منجر به استفاده انرژی پائین‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. با کاهش کار بخاری‌های سنتی  این امر صورت می‌گیرد. 

سرما را خارج میکند: اضافه کردن یک پرده هوای گرمایشی به تمام درب‌های ورودی کمک خواهد کرد که کارکنان و مهمانان خود را از سرمای آب و هوای زمستان با حذف ابزار ورود آن محفوظ نگه دارید.  

محيط شادتر: هیچ چیز رضایت بخش‌تر از فرار از دماهای سرد و ورود به یک اتاق گرم نیست. مشتریان احساس راحتی  بیشتری می‌کنند و احتمال دارد طولانی‌تر بمانند.  

نگهداری آسان: تنها با یک سرویس ساده و گاه به گاه، پرده‌های هوا نگهداری نسبتاً آسانی دارند.

پرده-هوایی-بالای-پنجره-یک-منزل-مسکونی
پرده هوایی بالای پنجره یک منزل مسکونی

چه کسی می‌تواند از پرده‌های هوای گرمایشی بهره‌مند شود؟ 

 پرده‌های هوای گرم در اندازه‌های مختلفی می‌آیند و می‌توانند برای بهره‌مندی از انواع کسب و کار مورد استفاده قرار گیرند.

  •  لابی ساختمان‌ها: یک مکان عالی برای اضافه کردن یک پرده هوای گرم برای ماه‌های زمستان است. از آنجایی که درها دائما در حال باز شدن و بستن هستند، لابی‌های ساختمان‌ها اغلب فضاهای سردی دارند. با اضافه کردن یک پرده هوای گرم، هوای سرد قادر به ورود نخواهد بود و فضا گرم و خوشایند باقی می‌ماند. 
  • رستوران‌ها: اضافه شدن هوای گرم در زمستان به یک رستوران چقدر می‌تواند مفید باشد! این دستگاه کوچک و اغلب نادیده گرفته شده دارای توانایی منحصر به فردی است. که اجازه می‌دهد تا مشتریان در یک فضای گرم، در حالی که هنوز قادر به لذت بردن از فضای باز هستند، از وعده غذایی خود لذت ببرند.
  • کافی‌شاپ‌ها: اغلب فضاهای کوچکتری هستند. هر بار که درب باز و بسته می‌شود هوای سرد بیرون به محیط داخل میخزد. اضافه شدن یک پرده هوای گرم به ایجاد محیطی گرم و دعوت کننده برای مهمانان کمک خواهد کرد. هنگامی که مشتریان راحت هستند، احتمال طولانی‌تر ماندن و بازگشت دوباره بیشتر است.
  • مجموعه‌های آبی: یک مکان عالی برای اضافه کردن پرده هوای گرم پارک‌های آبی هستند. برای مراجعه کنندگان به این مکان‌ها هیچ چیز لذت‌بخش‌تر این نیست که در یک محیط مرطوب احساس گرما کنند.

انواع پرده هوای گرمایشی در شرکت کریت

در شرکت کریت پرده‌های هوای گرمایشی دو نوع هستند.

المنتی: این دستگاه هوای دریافتی را با حرارت المنت برقی گرم میکند. پس از متراکم کردن، هوای خروجی دمیده شده گرمای مطبوعی خواهد داشت. شرط نصب این دستگاه در محل داشتن برق سه فاز می‌باشد.

کوئل دار: این دستگاه هوای دریافتی را با آب گرم گرفته شده از پکیج‌های گرمایشی گرم میکند و پس از متراکم کردن، هوای خروجی دمیده شده گرمای مطبوعی خواهد داشت. شرط نصب این دستگاه در محل داشتن امکانات تولید آب گرم می‌باشد.

پرده‌های هوای گرمایشی یک سود برای تقریبا هر کسب و کار است که آنها را نصب می‌کند. آنها می‌توانند دمای محیطی پایدار برای مشتریان و کارکنان خود ایجاد و حفظ کنند در حالی که هزینه کمتری می‌کنند. البته باید در نظر داشته باشید نباید از این دستگاه گرمایی در حد بخاری یا وسایل گرمایشی دیگر را توقع داشته باشید این دستگاه فقط توانایی گرم کردن هوای جلوی در ورودی را داراست. در نهایت اگر به دنبال حفظ درجه حرارت داخلی پایدار برای کسب و کار خود در طول این ماه‌های سرد زمستان هستید. کارشناسان ما آماده کمک به شما در تعیین پرده هوا شما متناسب با نیازهایتان هستند.

مشاوران‌ کریت همواره کنار شما خواهند بود تا شما را در انتخابتان یاری کنند. کافی است با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه