چطور می توان مناسب ترین پرده هوا را انتخاب کرد؟

همانطور که با پرده هوا در وبلاگ کریت آشنا شده اید، شاید برای انتخاب مناسب ترین پرده هوا دچار تردید شده باشید، چرا که عواملی تعیین کننده در انتخاب پرده هوا بسیار تعیین کننده خواهد بود.

مهمترین فاکتورها و عوامل در هنگام انتخاب پرده هوا اندازه ، طرح و قیمت خواهد بود که در این مقاله می خواهیم سعی در توضیح آن ها داریم.

1-اندازه

در مورد اندازه ، به عنوان ساده ترین معیار باید اشاره کرد که دستگاه ها از نظر طول و اندازه متفاوت اند. به این معنی که برخی از پرده های هوا فقط برای درب های کوچکتر مناسب هستند در حالی که برخی دیگر برای ورودی های بزرگتر بسیار عالی هستند که این معیار به سادگی تعیین می شود. پس با توجه به اندازه گیری ابعاد درب / دهانه باز-شو جایی است که پرده هوا را نصب می کنید می توانیم اولین معیار را تعیین کنیم.

2- طراحی

طراحی نیز یک فاکتور خواهد بود. به عنوان مثال، اگر برای درب گاراژ انبار نیاز به پرده هوا دارید، با یک پرده هوا کاملاً متفاوت از آنچه برای درب ورودی اداره و سازمان ها اصلی استفاده می شود، نیاز خواهید داشت، یا پرده هوای صنعتی که قدرتی و طراحی متمایزی نسبت به پرده های اداری-تجاری دارند. بنابراین اگر از نظر طراحی نیاز خاصی دارید، می توانید با مشاورین کریت تماس بگیرید.

different-types-air-curtain-corit
انواع پرده هوا با طراحی های متفاوت

3- قیمت

در آخر، قیمت یک عامل تعیین کننده است. پرده های هوا بسته به اندازه ، طرح ، نوع و هدف می توانند از چند صد هزارتومن تا چند میلیون تومن باشند. اگر با بودجه شرکت خرید می کنید ، احتمالاً می خواهید هزینه را تا جایی که ممکن است پایین بیاورید ، که ممکن است به معنی صرف نظر از خرید پرده هوا باشد. • قیمت در اینجا نباید همه چیز باشد زیرا شما یک یا مجموعه ای از دستگاه های  با کیفیت بالا می خواهید که سالها بادوام و با کیفیت باشد، که حتی با خدمات پس از فروش • اگر در حال حاضر بودجه لازم برای این کار را ندارید ، می توانید با واحد فروش تمسا بگیرید و از طرح ها و برنامه های هزینه ها مطلع شوید.

how-much-cost-air-curtain-corit
قیمت پرده هوا

تنها یک زنگ تا فروش فاصله دارید!

اگر در مواردی که گفته شد، توانسته اید به راحتی موراد را بررسی کنید و به انتخاب خود رسیده اید، می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را قطعی کنید.

اما اگر در انتخاب خود هنوز دچار تردید هستید، مشاورین ما به آماده اند تا به شما کمک کنند تا انتخاب خود را قطعی کنید.

مشاوران‌ کریت همواره کنار شما خواهند بود تا شما را در انتخابتان یاری کنند. کافی است با ما تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران
4 دیدگاه
ارسال دیدگاه