انتخاب پرده هوا و عوامل موثر در آن

همانطور که با پرده هوا در وبلاگ کریت آشنا شده‌اید، شاید برای انتخاب پرده هوا مناسب خود دچار تردید شده باشید. چرا که عواملی تعیین کننده در انتخاب پرده هوا بسیار تعیین کننده خواهد بود.

مهمترین فاکتورها و عوامل در هنگام انتخاب پرده هوا؛ اندازه، طرح و قیمت خواهد بود که در این مقاله سعی در توضیح آنها داریم.

انواع-پرده-هوا
انواع پرده هوا با طراحی های متفاوت

مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب پرده هوا عبارت‌اند از:

1- اندازه

در مورد اندازه، به عنوان ساده‌ترین معیار باید اشاره کرد که دستگاه‌ها از نظر طول و اندازه متفاوت‌اند. به این معنی که برخی از پرده‌های هوا فقط برای درب‌های کوچکتر مناسب هستند در حالی که برخی دیگر برای ورودی‌های بزرگتر بسیار عالی هستند که این معیار به سادگی تعیین می‌شود. پس با توجه به اندازه‌گیری ابعاد درب/دهانه بازشو جایی است که پرده هوا را نصب می‌کنید می توانیم اولین معیار را تعیین کنیم.

2- طراحی

طراحی نیز یک فاکتور خواهد بود. به عنوان مثال، اگر برای درب گاراژ انبار نیاز به پرده هوا دارید، با یک پرده هوا کاملاً متفاوت از آنچه برای درب ورودی اداره و سازمان‌ها اصلی استفاده می‌شود، نیاز خواهید داشت، یا پرده هوای صنعتی که قدرتی و طراحی متمایزی نسبت به پرده‌های اداری-تجاری دارند. بنابراین اگر از نظر طراحی نیاز خاصی دارید، می توانید با مشاورین کریت تماس بگیرید.

3- قیمت

در آخر، قیمت یک عامل تعیین کننده است. پرده‌های هوا بسته به اندازه، طرح، نوع و هدف استفاده، می‌توانند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان باشند. اگر با بودجه شرکت خرید می‌کنید ، احتمالاً می‌خواهید هزینه را تا جایی که ممکن است پایین بیاورید، که ممکن است به معنی صرف نظر از خرید پرده هوا باشد. قیمت در اینجا نباید همه چیز باشد زیرا شما یک، یا مجموعه‌ای از دستگاه‌های با کیفیت بالا می‌خواهید که تا سالها بادوام و باکیفیت باشد، حتی با خدمات پس از فروش.

اگر در حال حاضر بودجه لازم برای این کار را ندارید، می‌توانید با واحد فروش تماس بگیرید و از طرح‌ها و برنامه‌های هزینه‌ها مطلع شوید.

نصب-توسط-کریت
قیمت پرده هوا

تنها یک زنگ تا خرید فاصله دارید!

اگر در مواردی که گفته شد، توانسته‌اید به راحتی موراد را بررسی کنید و به انتخاب پرده هوا خود رسیده‌اید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را قطعی کنید.

اما اگر در انتخاب خود هنوز دچار تردید هستید، مشاورین ما آماده‌اند تا به شما کمک کنند تا انتخاب خود را قطعی کنید.

مشاوران‌ کریت همواره کنار شما خواهند بود تا شما را در انتخابتان یاری کنند. کافی است با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه